Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Blíží se Den otců: TOP 7 nápadů na dárky!

Tenhle svátek se u nás moc neslaví, váš muž ani táta se ale určitě nebudou zlobit, pokud s tím začnete.

Šikana v zaměstnání má jméno mobbing a bossing

Šikana na pracovišti ať už z hlediska kolegů či nadřízeného je velmi závažný zásah do psychiky oběti a mnohdy končí velice nešťastně.

Oživlý trilobit se v teplých letních měsících objeví v bývalých vojenských újezdech

Hledání zkamenělin trilobitů patří k velmi zábavným a poučným formám trávení volného času zejména v rodinách se zvídavými potomky. Co když ale příbuzného trilobita můžete spatřit na vlastní oči živého?

Vědci narazili na výjimečnou galaxii z dob úplných prvopočátků našeho vesmíru

Většina z nás si podobu galaxie vybaví jako spirálu nebo kouli. Těm znalejším se možná vybaví proslulá Galaxie v Andromedě, která je považována za naši nejbližší sousedku, se svým typicky protáhlým spirálovitým tvarem.

Lidé v dobách dinosaurů

Čas od času se vynoří dosud nezodpovězená otázka, zda se mohli lidé potkat s dinosaury i jinak, než ve filmu Jurský park.

Čtvrtina lidí na home office si objednává jídlo, vaření ale vede

Jak se v průběhu mimořádných opatření změnilo stravování Čechů? Pro společnost Upfield zjišťovala agentura Ipsos.

Kdo byl Josip Broz Tito, zakladatel Jugoslávie a politický génius

Letošní květen s sebou přináší mimo jiné i výročí 40 let od smrti zakladatele poválečné Jugoslávie a velitele protifašistického odboje.

Oběti Stockholmského syndromu sympatizují se svými trýzniteli. Jejich chování je vysvětlitelné

Překvapilo vás, proč nejznámější oběť únosu Natascha Kampuschová nalezená v roce 2006 ve sklepě domu Wolfganga Priklopila truchlila za smrt svého trýznitele? Jde o zcela běžný jev pojmenovaný jako Stockholmský syndrom.

Jaká zábava je dnes in?

Co lidé považují za zábavné, se s dobou mění. Aktuálně všichni žijí online a zábavu mají díky internetu kdekoliv po ruce. Jaká konkrétní zábava je dnes in?

Někteří umělci kvůli koronaviru šli „makat rukama“

Epidemie koronaviru způsobila, že i známé osobnosti přišly o veškeré příjmy. Některé z nich se ovšem k situaci postavily nebojácně a dokázaly, že se normální práce nebojí.

Novější články Starší články Starší články