Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Pětikoalice získá zvolením generála Pavla na Hrad neomezenou moc

Letos uplyne tři čtvrtě století od takzvaného „Vítězného února“, tedy druhého měsíce roku 1948, kdy komunistický předák Klement Gottwald získal od prezidenta Beneše souhlas ke konání předčasných voleb, kde komunisté drtivě zví

Přesvědčení, která zabíjí úspěch. Co raději nepustit do hlavy?

Energie máte dostatek, o talentu ani nemluvě, přesto se cítíte demotivovaní a nevěříte si? Mnohdy za to může několik přesvědčení, která zabíjí lidský úspěch. A možná zabíjí i ten váš. O jakých přesvědčeních je konkrétně

Naprosto ojedinělé jógové a terapeutické centrum JÓGAJO

V dnešní uspěchané době, kdy se každý z nás potýká se starostmi běžného života, občas dosáhneme bodu, že si řekneme, že dál už prostě nemůžeme.

Kdy se vyplatí uzavřít pojištění domácích mazlíčků

Každý, kdo má doma kočku nebo psa jistě ví, kolik stojí ošetření na veterinární klinice v případě jejich nemoci či úrazů. Léčba se může vyšplhat i do desítek tisíc. Řešením pro majitele může být pojištění psa a kočky.

Vlastníte komerční prostory? Nepodceňte ochranu proti zlodějům

Nezáleží na tom, jestli vlastníte kancelář, podzemní garáže, obchod, výrobní halu nebo třeba sklad, ve všech případech se v daných prostorech nachází majetek za miliony a miliony korun.

Jak vidí prezidentské volby zahraniční média?

Většina občanů České republiky nebo přinejmenším ta skupina, která se rozhodla využít svého volebního práva, nyní žije volbami. Historicky nejvyšší volební účast v prezidentské volbě ostatně ukazuje, že nám záleží na tom, k

Audioknihy aneb čtení knih v uspěchané době

Mluvené slovo je vyhledávanou formou sebevzdělávání i odpočinku. Audioknihy tak nabízí příjemnou alternativu pro milovníky knih, kteří jsou neustále v pohybu a nemají prostor číst tištěnou či elektronickou knihu.

V boji o Hrad mezi dvěma bývalými komunisty o mnoho nepůjde

Některá média se nám snaží vnutit myšlenku, že v těchto volbách jde o obranu demokracie, nutnost dosadit do prezidentského úřadu důstojnou osobnost, člověka se zkušenostmi a tak dále. Zkrátka, že jde o hodně. Realita je ovšem jiná.

Když děti chtějí domácího mazlíčka

Většina rodičů se musí dříve či později potýkat s tím, jak zareagovat na přání svých dětí pořídit domů mazlíčka, zvířátko. Jak na tuto prosbu reagovat, neublížit dětem a zároveň neustupovat za každou cenu?

Barevný úklid je zárukou čistoty

Bílá, žlutá, červená, modrá a zelená, to jsou hlavní prvky mezinárodní barevné úklidové strategie, jejímž cílem je eliminace rizika přenosu virů a bakterií. A jak vypadá v praxi barevný princip úklidu?

Starší články Starší články