Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Jahody trochu jinak: Jak si připravit jahodové cappuccino, omáčku či polévku

Jahody patří mezi chutné ovoce. Jejich sezóna je v plném proudu. Přinášíme recepty, které povznesou jejich chuť zase o něco výš. Je libo cappuccino, omáčku či polévku?

Houbičky na mytí nádobí: Proč je důležitá jejich barva a jak je používat správně

Houbičky na nádobí jsou neodmyslitelnou součástí každé kuchyně. Avšak jejich barevnost není jen designovou záležitostí. Každá houbička se dle barvy hodí na jiný povrch.

Splácíte úvěr a nemáte na splátku? Využijte splátkové prázdniny a vyhněte se dluhové pasti

Když si bereme úvěr, obvykle přemýšlíme, zda bude dostatek peněz na splátku. Někdy se i přesto stane, že nemáme najednou na splátku. Jak to řešit, abychom se nedostali do problémů?

Plešatění nebo velikost přirození aneb i muži mají své mindráky

I když se někomu může zdát, že svůj vzhled řeší hlavně ženy, i pro muže jsou věci, ze kterých na svém vzhledu nejsou zrovna nadšení. Pojďme se na ně podívat.

Naučte se nakupovat na Temu a ušetřete ročně tisíce korun na slevách a promo kódech

V dnešním světě, který je zmítaný bohatou nabídkou produktů, ale zároveň rostoucími cenami, se každá koruna na bankovním účtě počítá.

Anonymní platební karta a její výhody doma i v zahraničí

Víte o tom, že existuje anonymní platební karta, na níž nenajdete údaje o své osobě? V dnešní době se takové karty stávají stále oblíbenější. Dá se s nimi platit v obchodech, vybírat z bankomatu a po ověření fungují i v zahranič

Jak zkrotit hlad a chuť? Stačí vyšší příjem tekutin, více bílkovin a menší porce

Pronásleduje vás neustálý pocit hladu? Jaký je rozdíl mezi hladem a chutí? Jak efektivně zkrotit hlad? Poradíme, jak na to.

Kočka, kocour, koťata – vzácná a krásná plemena

Až budete vybírat domácího mazlíka, zkuste některé z těch méně obvyklých plemen.

Samota není osamění a nejlepší obranou je radost

Žijeme svým způsobem v podivné době. Komunikujeme převážně online. Někdo se může cítit osamělý. Jiní vyhledávají samotu. Jaký je v tom rozdíl? A proč je radost účinnou obranou?

Nejlepší tipy, kam umístit děti během letních prázdnin

Letní prázdniny se blíží a řada rodičů řeší, kdo se jim o potomky během července a srpna postará.

Starší články Starší články