Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Snusim.to je e-shopem i komunitou lidí milujících snus

Snus, neboli tabák, který se vkládá pod horní ret, k nám přišel ze Skandinávie. Rozhodně u nás není tak populární jako ve Švédsku a dalších severských zemích, nicméně své příznivce tu má. Sdružují se například kolem e-shopu S

České hudební nástroje – kytara

Hledáte, jakého hudebního nástroje se chopí vaše dítko? Nebo byste si sami rádi zabrnkali na struny? Nikdy není pozdě začít. Hudební umění je krásné, rozvíjí osobnost, intelekt, kreativitu. Co třeba začít s kytarou?

Nejdražší na světě je náš vlastní čas

Každý si občas řekne větičku, že na tohle je ještě čas, tohle počká. Ne všechno jde však odsouvat do nekonečna.

Povolí někdy naše zákony eutanazii nebo asistovanou sebevraždu?

Rozdíl mezi těmito termíny pochopitelně je, nicméně obojí znamená dobrovolnou smrt. Většinou pro nevyléčitelně nemocného člověka, trpícího bolestmi, bez jakékoliv naděje na zlepšení zdravotního stavu.

Rušení rodného čísla v občanském průkazu. Je to skutečně nutné? A kolik to bude stát?

Novela zákona o občanských průkazech z roku 2021 přinese od 1. ledna 2025 zrušení rodných čísel v občance. Kolik to bude stát?

Přinášíme vám tip na ideální dárek pro malé i velké. O co se jedná?

Dárek není jen jakési splnění povinnosti, ale reprezentuje váš vztah s obdarovanou osobou. Přesně proto byste si na něm měli dát vždy záležet. Postupem let však nápady velmi rychle dochází.

7 rad pro pocit dokonalého štěstí

Rychlé tempo dnešní doby nás často odvádí od našich vlastních potřeb. Cítíme se pak vyčerpaní a vyhořelí. Abychom si udrželi elán i životní pohodu, musíme se začít starat sami o sebe. Jak na to?

Jak poznat, že máme v bytě geopatogenní zóny a jak nám škodí?

Ať už pojem geopatogenní zóna dobře znáte, někde jste ho zaslechli, nebo jste o něm nikdy neslyšeli, neměli byste minout tento článek. Zjistíte v něm, co to geopatogenní zóny jsou, jak ovlivňují náš život i jak je poznat.

Jak naši předci poznali upíra a co dělali proto, aby nevstal z hrobu

Vampyrismus je téma, které v minulosti děsilo, zatímco dnes představuje senzaci. Jak se ale na upíry dívali naši předci? Čeho se báli a jak se proti nim bránili?

Zapáchající ruce? Díky ocelovému mýdlu už nikdy víc!

Pracujete v kuchyni, řeznictví či restauraci a stále vám na rukách ulpívá pach surovin, s nimiž pracujete? Klasické mýdlo je na takové pachy příliš slabé. Sice je trochu "převodní", ale za chvíli je ucítíte zas. Co s tím?

Starší články Starší články