Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Jak efektivně použít víno? Jako zabiják bakterií v domácnosti, past na mušky i hnojivo pro rostliny

Také si rádi dáte sklenku dobrého vína s přáteli či při romantické chvíli ve dvou? Problém nastává, co s načatou lahví. Využijte zbylé víno coby pomocníka v domácnosti.

Pojďte hravě zvládnout jednotné přijímací zkoušky na střední školy

Každoročně se tisíce žáků osmých a devátých tříd základních škol v České republice (někdy i nižších tříd, pokud se hlásí na víceletá gymnázia) připravují na jednu z nejdůležitějších akademických výzev – přijímací

Jak spálit nejvíce kalorií? Spolehněte se na švihadlo, trampolínu, in-line brusle i smích

Nabrat kila je snadné, ale zhubnout je mnohdy dřina. Nemusí, pokud se budete věnovat některé z aktivit, při které lze spálit nejvíce kalorií.

Proč si dát ráno štamprli jablečného octa? Pro krásnější pokožku, silnější imunitu a více energie

Jablečný ocet je považován za elixír mládí, zdraví a štíhlosti. Jaká je jeho historie? A proč je dobré začít den štamprlí této přírodní pochutiny?

Hledáte originální dárek pro své blízké? Víme, čím zaručeně potěšíte

Snažíte se právě vymyslet vhodný dárek k narozeninám, svátku, výročí, Valentýnu, nebo dokonce svatbě? Pak budete potřebovat něco opravdu jedinečného. Něco, co nemá nikdo jiný. Naštěstí pro vás máme super tip. Jaký?

Vaječné skořápky jsou skvělé hnojivo a pomůžou i v boji se slimáky

Pokud máte doma nějaké vaječné skořápky, nevyhazujte je. Mají totiž i další uplatnění, které vás možná zatím ani nenapadlo. Byla by opravdu škoda, kdyby tento přírodní zdroj vápníku skončil jen tak v koši.

Nejčastější chyby, které děláme při vaření – přeháníme restování, špatně marinujeme a jídlu chybí čerstvé bylinky

Vaření je umění. Pokud občas nejsme s výsledným pokrmem spokojeni, možná za to mohou naše návyky a rozšířené mýty ohledně vaření. Podívejme se proto na některé z nejčastějších chyb, které děláme při vaření, a jak jim přede

Proč je dobré pálit bobkový list? Provoní byt a uklidní nervy po náročném dnu

Bobkový list je v kuchyni nezbytný. Jenže nabízí mnohem širší využití. Proč je dobré si ho zapálit doma? Své o tom věděly už naše babičky.

Umění říkat ne: Odmítejte s respektem a nedávejte falešné naděje

Říkat ne je důležitá dovednost, která nám může pomoci chránit naše hranice, čas a energii. Můžeme totiž potom říkat ano věcem, které jsou pro nás opravdu důležité a smysluplné.

Šampon coby univerzální kouzelník: Pomůže na škrábance, zatuhlé panty i lesklá zrcadla

Šampon nechybí v žádné koupelně. Víte, že dokáže pomoc i v domácnosti? Neslouží jen pro mytí vlasů. K čemu všemu ho lze použít?

Starší články Starší články