Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Zimní tipy pro duševní pohodu a relaxaci

Zima není pro mnohé z nás právě oblíbeným ročním obdobím, zkusme však objevit její kouzlo.

Zoohit recenze aneb Jak se nakupuje na jednom z největších e-shopů pro domácí mazlíčky?

Ecoblog opět testoval. Blog, jenž se zaměřuje na testování ekologických a zero waste produktů, se tentokrát zaměřil na sortiment pro zvířata a jeden z největších e-shopů tohoto zaměření.

Fobie, které nejvíce trápí hlavně ženy

Fobie dnes nejsou nic neobvyklého. Každý člověk se něčeho bojí. Zatímco někdo se bojí pavouků nebo tmy, jiný má strach z bakterií nebo ze stísněných prostor. Čeho se však nejvíce obávají právě ženy?

Efektivní způsoby a techniky učení

Nejen ve škole, ale také později v zaměstnání se musíme učit a studovat stále nové věci. Ne vždy je to snadné, a proto je vhodné využívat různé efektivní způsoby, metody a techniky učení. Pojďte zjistit, co vám jistě pomůže.

Jak se dohodnout na majetkovém vyrovnání v případě rozpadu manželství

Podle posledních statistik se u nás rozpadá každé druhé manželství. Je tedy logické tvrdit, že majetkové vyrovnání se řeší prakticky neustále. Jenže jak se mají rozvádějící manželé dohodnout, kdo si jaký majetek ponechá?

V Americe – kolébce demokracie – je živo. Možná i více, než v Bělorusku.

Už se zdálo, že rok 2020 byl tak naplněn překvapivými novinkami, že bude těžké jej překonat. Šokující události v USA ale odstartovaly nový rok 2021 nečekaně dramaticky.

Historický původ konopí a jeho zařazení na seznam zakázaných látek

Konopí nebylo vždy považováno za rostlinu produkující pouze omamné drogy. Využíváno bylo mimo jiné na výrobu papíru, textilií, provazů, ale i léčivých látek. Kde se vzalo a proč je jeho osud tak komplikovaný?

Věty, kvůli kterým můžete snadno přijít o místo

Milujete svou práci a máte pocit, že se ve všem zaměstnání nachází jenom samí přátelé? Přesto byste měli držet jazyk za zuby, alespoň co se několika vět týče. Jsou totiž vyjádření, které vás mohou připravit o místo.

Vliv úplňku na váš spánek

Pokud také občas nemůžete spát, pořád se budíte a ráno jste spíše unavení než odpočatí, je možné, že za to může právě úplněk. Někteří lidé jsou totiž na vlivy Měsíce mnohem citlivější a v tomto období spí hůře a mén

Mantinel do postýlky je prvním kamarádem vašeho miminka

Rodiče novorozenců by měli do jejich prvního pelíšku koupit mantinel do postýlky, aby vytvořili útulné prostředí, které dětem pomůže prospat celou noc. Mantinely se totiž také používají k zabránění sklouznutí paží a nohou dítě

Starší články Starší články