Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Lama jako domácí mazlíček? Nudit se nebudete

Říkáte si, že psi nejsou dostatečně nároční domácí mazlíčkové a že s papoušky se budete nudit? Tak si pořiďte lamu! Tento netradiční domácí mazlíček je rozhodně společníkem, se kterým nudu nepoznáte.

Jak vyřešit dědictví, aby pozůstalí „neprodělali kalhoty“?

Přemýšlíte, jak to udělat, aby vaši dědici nemuseli platit po vaší smrti notáři vysokou odměnu a dědictví jim nepřidělávalo starosti? Pojďme se podívat, zda je lepší majetek zahrnout do dědictví, nebo jej darovat ještě před smrt

10 důvodů, proč číst dětem

Jak vést děti ke čtení? A proč se vyplatí číst jim už od narození?

Proč nás tak zajímají drby ze života slavných?

Bulvární plátky jsou plné informací o celebritách. Propírá se kde, kdo s kým, proč, jak a lidi to zajímá. Hltají každý nový drb ze světa šoubyznysu. Ale proč vlastně? Proč se lidé zajímají o životy slavných?

Tipy na rychlé večeře, když vám dojde inspirace

Jídlo je součástí našeho života. Někdy jsme toho už ale uvařili tolik, že ztrácíme inspiraci. Vyzkoušejte některou z našich rychlovek a překvapte sebe i své blízké.

Přichází ideální sezóna pro firemní teambuildingové akce. Kde maximálně potěšit a stmelit vaše zaměstnance?

Pro vedení produktivní a úspěšné společnosti je potřeba držet vaše zaměstnance neustále spokojené a správně motivované.

Skvělé tipy na dárky ke Dni matek

Každý miluje svoji mámu a chce pro ni jen to nejlepší. Pojďme se podívat na to, jak jí můžeme udělat radost na Den matek.

Jaký čtyřnohý kamarád se k vám hodí?

Pokud uvažujete o koupi nového člena rodiny a chcete psa, ještě před jeho koupí byste měli zvážit několik důležitých faktorů.

Tafofil je podivín milující hřbitovy

Potřebujete se na každém místě, které navštívíte, podívat na hřbitov, zatímco místní vyhlášené památky vás nelákají? Pak jste nejspíš tafofil.

USA, Rusko, Ukrajina: kdo je kočka a kdo je myš?

Válka překryje spoustu jevů, které by jinak byly krásně vidět. Rčení „když mluví zbraně, mlčí múzy“ je staré již dva tisíce let, stejně jako původní Ciceronův výrok „uprostřed zbraní zákony mlčí“.

Starší články Starší články