Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Jaká brána nejlépe poslouží účelům vaší firmy?

Dokončujete právě novou výrobní halu, rekonstruujete nebo chcete modernizovat vjezdy do své firmy?

Jak zlikvidovat azbest, abyste neměli problémy se zákonem?

Chystáte právě demolici výrobní haly, skladu nebo jiné komerční budovy? Pak musíte dávat pozor na přítomnost celé řady nebezpečných produktů. Jejich zpracování samozřejmě podléhá mnoha zákonným požadavkům. Jak na to?

Proč se při stavbě výrobní haly vyplatí monolitická konstrukce?

Plánujete právě výstavbu nové výrobní haly pro svou firmu? V takový okamžik musíte přijít na ideální technologii výstavby. Právě ta určuje celkové vlastnosti haly, její odolnost a samozřejmě i cenu práce. Proč byste si měli vybrat

Tipy, jak vybrat ideální pracovní světlo

Pracovní světla mají poměrně rozmanité využití. Jak je z názvu patrné, pomáhají při různé práci v dílně, ale i na staveništích, v garáži a podobně. Přijdou vhod všude tam, kde je dostatečné osvětlení klíčové pro komfort př

Zvládnutí umění kódování: Proč je Java klíčem k úspěchu v softwarovém vývoji

Podnikatelský svět se neustále vyvíjí a technologie hrají stále větší roli v inovacích a optimalizaci procesů. Z toho vyplývá, že dovednosti v oblasti programování jsou neocenitelné.

Porovnání modelů iPhone SE a iPhone Xs. Který je pro vás?

Každý rok se na trh dostane velká spousta nových modelů chytrých telefonů. Jistě jste si ale všimli, že v poslední době už není vývoj tak rychlý a změn je spíše málo. Může proto dávat smysl poohlédnout se po modelech starších.

Nejrozšířenější hoaxy poslední doby – zpoplatnění WhatsAppu, logo se žábou i PIN pozpátku

Hoax, dezinformace nebo také poplašná zpráva je označení pro zprávu, která se navzdory své nepravdě rozšířila do všeobecného povědomí. Podívejte se, kterým z nich v posledních týdnech věřilo nejvíce lidí.

Začněte šít na kvalitních šicích strojích

V současné době existuje nepřeberné množství značek a modelů šicích strojů, a proto je poměrně těžké vybrat vhodné řešení pro vaše potřeby.

Země zachytila zprávu ze vzdálenosti 16 tisíc kilometrů

Kolonizace planety Mars je jedním z největších vědeckých témat poslední doby. A díky experimentu Deep Space Optical Communications (DSOC) jsme k tomuto cíli zase o kousek blíž.

Jak vybrat antivirový program pro mobil i jiná zařízení

Do digitálního světa se přesouvá stále více dat, osobních údajů a toků peněz, proto se toto prostředí stává pro hackery stále zajímavější a kybernetická hrozba je tím stále větší a větší.

Starší články Starší články