Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Výběr tepelného čerpadla – berte v potaz i servis a záruky

Kvalita, dostupnost a cena servisu, stejně jako poskytované záruky pravděpodobně částečně ovlivňují vaše preference při výběru automobilu, domácích spotřebičů či kancelářského vybavení. Podobně by tomu mělo být i s tepelnými

V čem se liší repasované počítače od nových a proč mohou být správnou volbou

Hledáte nový počítač s dobrými parametry od známé značky, ale přijdou vám ceny příliš vysoké? Zkuste si prohlédnout repasované počítače, které nabídnou dobrý výkon a spolehlivost často za výrazně nižší cenu.

Zkuste, o kolik je aku vrtačka praktičtější. Aku nářadí je hitem

Kdo si koupil aku nářadí v začátcích jeho éry, možná nebyl nadšen. Jeho vývoj ale zcela zásadně pokročil a původní nevýhody již dávno překonaly výhody. Proč vsadit na aku nářadí?

Když venku přituhne, aneb co nenechávat přes zimu v autě

Když venkovní teploměr ukáže hodnoty hluboko pod bodem mrazu, neměli bychom zapomenout vyložit důležité věci, které jinak běžně necháváme v autě.

Na scénu přichází nová sociální síť Clubhouse

Každý, kdo používá sociální sítě, už mohl zaregistrovat nováčka na scéně v podobě aplikace Clubhouse. Ovšem pozvánku do VIP společnosti můžou dostat jen majitelé iPhonů. Co to ale vlastně je a stojí za to být její součástí?

Kávovary JURA jsou považovány za nejlepší do firmy

Kávovar nesmí chybět snad v žádné firmě, ať už jde o malou společnost, nebo velký podnik. Spousta lidí je zvyklá dát si kávu hned po ránu, někteří tento lahodný nápoj pijí i častěji – obzvlášť pokud mají dobrý kávovar.

Již v březnu dojde ke změně některých energetických štítků. Zmizí kategorie A s plusy a nově přibude QR kód

Nové energetické štítky platné od března mají přinést lepší informovanost spotřebitelům, a tudíž i snadnější orientaci při nákupu nových spotřebičů. Promítne se však tato změna také do jejich ceny?

Darujte jízdu Teslou!

Přemýšlíte, jaký dárek na poslední chvíli věnovat svému muži, příteli, bratrovi, tatínkovi nebo jen svému známému?

Připravte se na pořádné grilování pořízením kvalitního amerického grilu

Přestože je hlavní sezona grilování daleko před námi, mnozí z vás si jistě chtějí dopřát pochoutky z grilu i nyní. A pokud k tomu nemáte potřebné vybavení, pak je dobré s tím co nejrychleji něco dělat.

Ani Google Mapy neříkají všechno, jistá místa si v nich neprohlédnete

Když nevíte, kudy se vydat, necháte si poradit od Google Map. Je to logické řešení situace, přece jenom mluvíme o navigaci. I když ale budí aplikace dojem, že ví všechno, není tomu tak. Některá místa v ní zkrátka chybí.

Starší články Starší články