Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Již v březnu dojde ke změně některých energetických štítků. Zmizí kategorie A s plusy a nově přibude QR kód

Nové energetické štítky platné od března mají přinést lepší informovanost spotřebitelům, a tudíž i snadnější orientaci při nákupu nových spotřebičů. Promítne se však tato změna také do jejich ceny?

Darujte jízdu Teslou!

Přemýšlíte, jaký dárek na poslední chvíli věnovat svému muži, příteli, bratrovi, tatínkovi nebo jen svému známému?

Připravte se na pořádné grilování pořízením kvalitního amerického grilu

Přestože je hlavní sezona grilování daleko před námi, mnozí z vás si jistě chtějí dopřát pochoutky z grilu i nyní. A pokud k tomu nemáte potřebné vybavení, pak je dobré s tím co nejrychleji něco dělat.

Ani Google Mapy neříkají všechno, jistá místa si v nich neprohlédnete

Když nevíte, kudy se vydat, necháte si poradit od Google Map. Je to logické řešení situace, přece jenom mluvíme o navigaci. I když ale budí aplikace dojem, že ví všechno, není tomu tak. Některá místa v ní zkrátka chybí.

Komunita uživatelů iPhonů se rozrostla a již se chlubí číslem 1 miliarda

Letošní rok se pro Apple nesl v pochmurném duchu, pokud bereme v potaz poslední pokles příjmů, který neočekávali ani samotní analytici. Zároveň se však nesl v duchu radostném - vždyť se komunita pořádně rozšířila.

Lepší než trenky a parfém. Vyberte mu dárek, za který vás bude zbožňovat

Vzduchovku byste pravděpodobně našli po dědovi na půdě. Dnes znovu zažívá renesanci. Není se čemu divit. Současné kousky jsou kvalitní, levné a volně prodejné od osmnácti.

3D tisk na zakázku, jak to funguje?

Přiblížíme vám moderní technologii, která převádí naprogramovanou předlohu do fyzického 3D předmětu.

Na Marsu už úspěšně přistálo celkem 9 sond. Chystá se na něj však lavina dalších expedicí.

Zatím jen dva státy světa byly schopné úspěšně přistát na povrchu Marsu a odeslat zpět na Zemi fotografie povrchu. Přistání na rudé planetě však byla vydlážděna mnohými neúspěchy. V současnosti se o Mars zajímá nejvíce zemí sv

12letý chlapec si doma postavil jaderný fúzní reaktor a zapsal se tak do Guinnessovy knihy rekordů

Příběh Jacksona Oswalta je dalším z těch, které potvrzují zvídavost a houževnatost mládí. Amatérský vědec se díky své vytrvalé snaze stal oficiálně nejmladším člověkem na světě, který dosáhl jaderné fúze.

Chytré aplikace, které pomohou se správou vašich financí

Máte pocit, že nadmíru utrácíte? Nebo jen nevíte, kam se vaše peníze ztrácí? Hlídat váš rodinný rozpočet mohou chytré mobilní aplikace, které lze jen stáhnout do svého telefonu.

Starší články Starší články