Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Nejatraktivnější italské destinace. Kam zamířit v blízké době?

Sluncem zalité pláže, šumějící moře, nevšední architektonické skvosty a památky, které až tají dech. I tak lze popsat Itálii. Že sem máte namířeno? Prozradíme vám nejatraktivnější destinace, které stojí za navštívení.

Pohledy z jiné dimenze staré půl miliardy let ohromují návštěvníky dodnes

Peruánské Andy skrývají ve svých výškách výjimečný přírodní útvar. Stojí na planině Markawasaki a vyhledávají jej tisíce turistů z celého světa.

Kvalitní čelovka se hodí na chatu i na výlety

Mít přehled, na všechno kolem sebe dobře vidět. A to jak v přírodě, tak i doma na zahradě. Když se setmí, potřebujeme zdroj světla, který je maximálně spolehlivý.

Létající objekty nad oblastí Area 51. Možná nejde pouze o stíhačky

Nevadská poušť je plná tajemství. Poskytuje útočiště nejen městu hříchu a zábavy Las Vegas, ale také kontroverzní vojenské základně známé pod názvem Area 51.

3 úžasné netradiční rozhledny

Už vás nebaví obyčejné rozhledny? Chcete objevit nějaké zajímavé stavby? Přesně pro vás jsme našli tyto 3 rozhledny, které jsou netradiční a opravdu zajímavé. Pro více informací čtěte dál.

Poznejte "Benátky severu", malebné místo, kde se téměř zastavil čas

Nizozemské městečko Giethoorn je právem srovnáváno s proslulými italskými Benátkami, avšak kromě spletité sítě vodních kanálů nabízí svým návštěvníkům klidnou venkovskou atmosféru.

Kam na dovolenou v září? Třeba na Krétu

Tedy nejenom na Krétu, v září můžete strávit dovolenou kdekoli ve Středomoří, ale my se nyní podíváme právě na tento největší a nejjižnější řecký ostrov, protože má co nabídnout všem bez ohledu na to, jakou dovolenou preferujet

Abertamy – město rukavičkářů

Jedná se o městečko založené v 16. století horníky. Ti tu hledali stříbro pro mincovnu hraběte Šlika. V současné je době tohle městečko koncipováno jako rekreační středisko Krušných hor.

Co ukrývá Záhřeb? Muzeum neúspěšných vztahů, lanovou dráhu i krásnou přírodu

Chorvatsko každoročně navštěvuje obrovské množství Čechů, kteří jsou tam už známí, jako by to byl jejich druhý domov. Hlavní město Záhřeb skýtá mnoho zajímavostí, takže se na to pojďme podívat.

5 tipů, jak na udržitelné cestování

Žijete podle filozofie „zero waste“, poctivě třídíte odpad a snažíte se šetřit přírodu kolem sebe? Svého postoje se nemusíte vzdávat ani na cestách – pomůže vám našich 5 základních tipů, díky kterým nebudete planetu zbytečn

Starší články Starší články