Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Proč je pražský Karlín tolik oblíbený a vyhledávaný zahraničními i tuzemskými návštěvníky?

Nechte se okouzlit malebnou pražskou čtvrtí, která poslední roky získává na popularitě mezi turisty i obchodníky.

4 tipy na lyžování ve Francii

Zima se blíží, a tak je pomalu na čase začít plánovat zimní dovolenou. Těžko odhadovat, kolik sněhu budeme mít v Česku, takže jestli si chcete být jistí, že si zalyžujete, naplánujte raději pobyt v zahraničí.

Sexuální turistika jako dlouhodobý problém exotických zemí

Přibývá lidí cestujících do zahraničí s cílem užít si nevšední milostné dobrodružství, alarmující jsou hlavně čísla nezletilých prostitutek a někdy i prostitutů.

Jak na ubytování pro víkend na horách nebo dovolenou na lyžích

Milovníci zimních sportů jistě neponechávají výběr vhodného ubytování na poslední chvíli. Pojďme si tedy nastínit několik tipů na ubytování v zajímavých horských místech.

Podzim láká k výletům do přírody. Vybavte se, ať vás nic nepřekvapí

Procházka v lese či po louce s vysokou trávou může pro mnohé z nás skončit nemilým překvapením v podobě přisátého klíštěte a s ním spojených komplikací.

Co dělat pro to, aby vám opálení z letní dovolené vydrželo co nejdéle?

Vrátili jste se z dovolené u moře krásně opálení a přemýšlíte, jak to udělat, aby vám příjemně snědá kůže vydržela po co nejdelší dobu?

Kosovo ztrácí uznání ve světě

Už je to více než 11 let od vyhlášení kosovské nezávislosti. Je to dost dlouhá doba na to, aby bylo uznávaným státem se zavedenými diplomatickými misemi. Ovšem, s jeho budoucností to není tak jednoznačné, jak by se mohlo zdát.

Muži v Thajsku jsou často ženy, ani o tom nevíte. Proč to dělají a o co jim jde?

Už jste o nich jistě slyšeli. Takzvaní „ladyboyové“ (z anglického lady-žena, boy-chlapec) jsou v Thajském království celkem běžní a mnohdy je nedokážete od žen na první pohled rozlišit. Co je ale k tomu vede a proč zrovna tady?

Vyrážíte autem na dovolenou? Jak vybrat vhodnou navigaci?

Máte vyrazit do neznámých krajin a váš orientační smysl již teď spouští červenou kontrolku a varuje vás, že bez pomoci to nezvládne?

Jak se zabavit v letadle?

Cestování letadlem je nejpraktičtější variantou přepravy. Jde o rychlý a komfortní transport, kdy dostanete najíst a napít, můžete si odpočinout, prospat se a nemusíte se soustředit na cestu.

Starší články Starší články