Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Silové expandéry a tréninkové gumy jako levný, ale efektivní pomocník na cestě za hezkou postavou

Pokud dáváte při cvičení přednost domácímu cvičení či tréninku v parku nebo na venkovních volně přístupných cvičištích, pak přesně pro vás máme tip na skvělé pomocníky za pár korun.

Ranní rituály na lačno: sázejte na blahodárné bylinkové čaje

Ráno dělá den – staré známé přísloví, na kterém je kus pravdy, nemyslíte? Kromě každodenního protahování bychom měli sázet také na pár zajímavých rituálů, mezi něž patří i popíjení bylinkových čajů. Ale jakých?

Jak může řeřicha ovlivnit naše zdraví? Možná víc, než byste čekali!

Asi každý již slyšel o rostlince s názvem řeřicha. Podstatně menší množství lidí ale o ní ví více informací, proto je škoda se o ní něco nepřiučit.

Jahody a jejich pozitivní vliv na naše tělo

Přichází léto, sluníčko a s ním i období jahod, které jistě všichni známe a máme rádi. Jen málokdo ale ví, jak pozitivně působí na naše tělo.

Jak se zbavit oparů snadno a rychle

Opary jsou pro spoustu lidí strašákem. Postihují muže i ženy, děti i dospělé. I když se na první pohled jedná o drobné vřídky, mohou pořádně potrápit.

Alergie na pyly – jak ji poznáte a jak se jí zbavit

Svědění očí, rýma, slzení. Jak poznáte alergii a co proti ní funguje?

Jak předcházet padání vlasů? Zastavte přibližující se pleš

Padání vlasů je velmi nepříjemný problém, se kterým je zapotřebí zatočit, nebo lépe mu předcházet. Vyhněte se chuchvalcům na podlaze při každodenním česání, dejte na několik tipů a nepřicházejte už ani o vlas.

Jak se zbavit deprese

Všichni to známe. Máme problémy ve škole, v práci..začíná toho být ale moc, a tak propadáme depresi. Jak se ale z tohoto stavu dostat a deprese se zbavit?

Chyby, které děláme při sedavém zaměstnání

Pro mnohé je výhodou, pokud mají sedavé zaměstnání, které mohou vykonávat v kanceláři, nebo dokonce doma. Pozor však na zlozvyky, které mají negativní vliv na naše zdraví.

Skomírá vaše pozitivní nálada? Tipy, jak podpořit svou psychiku

Udržet si pozitivní mysl je někdy víc než náročné. Přece jenom se na nás ze všech stran valí hromada vnějších vlivů snažících se nám překazit naše naladění. Udržet se však na pohodové vlně je klíčové.

Starší články Starší články