Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Známe recept na nejlepší jarní detox – stačí dodržet tyto 3 kroky!

Ponuré zimní počasí nám všem ubírá spoustu energie, míváme špatnou náladu, trápí nás každá maličkost. Chcete se také dostat rychle do formy? Toužíte užívat si každý okamžik právě nastupujícího jara?

Rozcvička pro omlazení. Vyzkoušejte rajio taiso

Co začít den rituálem, který vás naladí do dobré nálady? Už jste slyšeli o fenoménu zvaném „rajio taiso“? Pokud ne, tak věřte, nejvyšší čas vyzkoušet. Efekt se dostaví okamžitě.

Blahodárné účinky pampelišky. Důvody, pro které ji začnete sbírat

Zatímco dříve se jednalo o obtížný plevel, dnes se těší pozornosti. Jedná se o jednu z nejúčinnějších léčivých bylin, kterou si můžete nasbírat nejen v přírodě, ale i na zahradě. Co vše obsahuje a s jakými neduhy vám pomůž

Jak můžete získat příspěvek na zvláštní zdravotní pomůcku

Některé speciální zdravotní pomůcky nejsou hrazené ze zdravotního pojištění, avšak můžete si o ně zkusit požádat u krajské pobočky úřadu práce.

Brokolice versus květák: Která zelenina je výživnější?

Někdo ji miluje, někdo se jí vyhýbá. Řeč je o brokolici, která by v jídelníčku rozhodně neměla chybět. Jedná se totiž o vitamínovou bombu, která v mnohém předčí ostatní zeleninu. Jak je na tom v porovnání s příbuzným květákem

Zinek je důležitým minerálem i vítaným pomocníkem pro vnitřní i vnější použití

Minerál, bez kterého naše tělo není schopno správně fungovat. Které potraviny jsou bohaté na zinek? Jaké má pozitivní účinky? Jaké se nabízí vnější a vnitřní efektivní využití?

Cvičení vhodné pro každého? Objevte pilates a jeho pozitivní účinky

Jak zpevnit tělo, odbourat stres, a přitom netřeba uběhnout maraton? Udržet se v kondici a být fit? Pilates dokáže s tělem zázraky. Nevěříte?

Není akné jako akné. V čem se jednotlivé formy liší?

Akné je natolik běžné kožní onemocnění, že jsme si na něj docela dobře zvykli. Postihuje miliony lidí na celém světě a rozhodně se netýká jen náctiletých – dokáže potrápit i v pozdějším věku a dočasně se projevuje až u polo

Co nám říká samo tělo? Vyznejte se ve varovných signálech upozorňujících na problém

Máte pocit, že s vámi není něco v nepořádku? Nebo vám snad tělo chce něco říct, proto se tak cítíte? Existuje několik varovných signálů upozorňujících na potíže. Co konkrétně nepřehlédnout?

Blahodárné působení vodopádů na naši psychiku

Jste vyčerpaní z práce? I po týdnu dovolené máte pocit, že jste stále unavení? Možná jste zvolili špatnou lokalitu. Abyste si skutečně odpočinuli, zajeďte si k vodopádům.

Starší články Starší články