Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Podzim – ideální čas pro kontrolu pih

Sluníčko v létě pálí a láká nás k vodě, do lesa nebo jen tak, na výlety. Představuje pro nás zdroj vitamínu D, ale také nebezpečí v podobě UV záření.

Proč byste měli řešit dostatečný přísun proteinů?

Ať už patříte mezi sportovce nebo obyčejné lidi, proteiny patří mezi základní složku naší potravy. Mnozí z nás si to ani neuvědomují a mají za to, že proteiny jsou doménou sportovců. Chyba lávky, bez dostatečného příjmu proteinů

Snažíte se o dítě? Co dělat pro to, abyste otěhotněla

Snažíte se o dítě, ale nějak to nevychází? Jsou věci, které můžete udělat pro rychlé otěhotnění!

Co dělat, když vás přepadnou migrény

Všichni víme, jak dokáže migréna omezit běžné fungování. Tupá vystřelující bolest, která nezná konce ani druhý den, přesně takhle nepříjemná dokáže být. Pojďme se podívat, co dělat, když nás tato nepříjemná bolest přepadn

Kde koupit kratom

Kratom na internetu koupíte velmi snadno. Když do vyhledávače zadáte slovo "kratom", vyskočí na vás desítky nejrůznějších e-shopů. Ne každý však prodává kvalitní kratom a můžete naletět i na zbytečně vysokou cenu.

Zkuste tyto vychytávky a budete usínat rychleji

Spánek je důležitý pro každého z nás. I když se cítíme večer unavení, někdy se nám zkrátka nedaří usnout. Převracení v posteli, koukání do stropu ani počítání oveček nezabírá? Poradíme vám, jak rychleji usnete.

3 bylinky pro zdraví, které může mít doma připravené každý

Na různé neduhy stačí příroda sama. Pojďme se podívat na bylinky, které si zvládnete nasbírat a nachystat doma i vy sami.

Mám úzkost, depresi nebo obojí?

Mnozí z nás se čas od času cítí úzkostně nebo smutně. Zatímco někdy je to přechodný stav, jindy se jedná o známky duševní poruchy.

Osteoporóza – tiché onemocnění s krutými následky

Zpočátku si jí ani nemusíte všimnout. Pak stačí krok a váš život se změní k nepoznání. Osteoporózu nejde vyléčit, ale můžete ji zastavit.

Máte pocit vyhoření? Restartujte se!

Nic vás už delší dobu nebaví, z ničeho nemáte pořádně radost? Pravděpodobně jste se dostali do fáze takzvaného vyhoření. Jak si z tohoto stavu pomoci? Základem je si to přiznat a chtít to změnit, to je na tom to nejtěžší.

Starší články Starší články