Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Vyhněte se nachlazení – vyzkoušejte doplňky stravy pro silnou imunitu

Nachlazení a chřipka jsou běžnými onemocněními, která se šíří snadno v období chladnějšího počasí. Pokud chcete předejít těmto problémům, je důležité posilovat svou imunitu. Jedním ze způsobů, jak to můžete udělat, je uží

Psychologická pomoc už není tabu. Stává se z ní skvělý benefit

Události posledních let ukázaly zaměstnavatelům, že pracovníky nelze přetěžovat. Může se to totiž negativně projevit na jejich zdraví. Především na tom duševním, o které je třeba pečovat. A to v nejlepším případě už nepodceně

Třes rukou není jediným příznakem: 7 méně známých projevů Parkinsonovy choroby

Jak dobře znáte projevy Parkinsonovy nemoci? Většina lidí má povědomí o třesu, ztuhlosti a zpomalených pohybech, ale toto neurodegenerativní onemocnění často doprovází mnohem více příznaků.

Fobie jako nepříjemný strašák moderní doby

Pokud někdo trpí fobií, ať už se týká čehokoliv, jedná se o stav doprovázený úzkostí, panikou, pocením či bušením srdce. Pro slabší jedince mohou být fobie až život ohrožující.

Zkažené zuby nikomu nesluší. Jakých chyb se při péči o chrup vyvarovat?

Usmát se a udělat někomu den krásnější – to bychom měli zkoušet dnes a denně. Pokud vám v tom zabraňují zkažené zuby nebo zvyšující se riziko tohoto problému, dejte si pozor na několik chyb, jež chrupu škodí.

Kam pro pomůcky pro sebeobsluhu?

V České republice silně přibývá tzv. sendvičová generace. Jde o generaci, která se stará současně o děti a starší rodiče. Často již nemohoucí, po úrazech, operacích, s chronickými pohybovými a dalšími problémy.

Akupresurní podložky jako zázračný lék na bolest?

Pokud jako většina lidí trpíte nejčastější civilizační chorobou, tedy bolestí zad, jistě se snažíte najít něco, co by vám mohlo alespoň trošku ulevit.

Dobrá masážní pistole je k nezaplacení

Každého alespoň jednou za čas bolí svalstvo okolo páteře nebo třeba dolních končetin. V takovém případě je nejlepším lékem kvalitní hloubková masáž.

Podpora hendikepovaných malých sportovců u nás nabírá na popularitě

Slyšeli jste už o nadačním fondu Emil? Pokud ne, jedná se o program pro hendikepované děti a mládež, které chtějí, ale nemohou sportovat.

Navštěvujete rádi wellness? Dobře děláte!

Wellness patří mezi hojně vyhledávané volnočasové aktivity. Člověk si zde odpočine a dělá tak něco pro své zdraví. Ať už máte rádi plavání v bazénu, masáže, saunu nebo vířivku, tělo vám za návštěvu wellness poděkuje.

Starší články Starší články