Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Jaký čaj na nevolnost? Recepty.

Nevolnost se nejčastěji spojuje s těhotenstvím, ale touto potíží trpí nejen těhotné ženy. Jaké jsou příčiny nevolnosti? Je možné se s nimi vyrovnat?

Mám návaly, to už jsem tak stará?

Klimakterium, nebo chcete-li přechod, je období v životě ženy, kdy se z reproduktivní stává nereproduktivní. Dochází k útlumu funkce vaječníků a žena přichází o možnost otěhotnět.

7 zajímavostí o kratomu, které jste možná nevěděli

Popularita kratomu roste a mluví se o něm stále častěji. Spousta zajímavých informací o této látce nám ale může unikat. Víte například, odkud pochází a proč má tak blízko ke kávě? Zde je sedm zajímavostí, které vás nejspíš př

10 tipů, jak se zbavit akné (jednou pro vždy)

A zase to akné. Kolik pupínků budete ještě muset strpět, než vás pleť přestane zlobit a zařadíte se mezi dospělé, kterých se již tento pozůstatek pubertálního věku netýká?

Dopřejte si denně lžičku medu – posílíte zdraví i psychiku

Med není jen sladidlo, v dnešní době hodně opomíjené. Kromě toho, že vám osladí čaj i život, je výrazným antioxidantem, posiluje paměť, cévy a srdce, snižuje hladinu cholesterolu a ještě mnohem více.

Trápí vás alergie? Nechte si udělat komplexní vyšetření

Přibližně 40 % českých obyvatel trpí nějakou formou alergie. Na základě statistik je také jasné, že okolo 80 % lidí svůj problém nijak neřeší.

Zažívací potíže a bolest žaludku má mnohdy na svědomí vaše hlava

Míváte bolení břicha, nevysvětlitelné křeče, průjmy, nebo naopak zácpu a přitom jste podle lékařů v pořádku? Pokud absolvujete kolečko vyšetření zažívacího traktu a lékaři příčinu neobjeví, je vhodné se poradit s psychiatrem

Káva nalačno může mít negativní vliv aneb proč začít den jídlem

Neumíte si představit ráno bez kávy? Je těch šálků kávy dokonce i více? Proč a pro koho rozhodně není káva vhodná po ránu nalačno?

Rozlučte se s bolestmi, únavou nebo revmatem. Kryoterapie s nimi zatočí

Máte rádi zimu, nebo se jen při představě teplot pod nulou otřásáte nechutí? Pravdou je, že mráz může mít na tělo blahodárné účinky. Kryoterapie však pracuje s mnohem nižšími teplotami, než s jakými se setkáváme venku.

Pravidelným úklidem předejdete nepříjemným zdravotním problémům

Zamést, vysát, utřít prach. Zejména poslední bod je obzvlášť důležitý, pokud kromě nepořádku chcete zatočit třeba i s cukrovkou. Prach totiž může obsahovat hormonální disruptory, které v těle umí nadělat pěknou neplechu.

Starší články Starší články