Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Pronájem auta bez závazků

Dlouhodobý pronájem auta vás v mnoha ohledech vyjde levněji než jeho koupě i operativní leasing!

Máte před sebou drobné stěhování? Víme, kde vám s ním pomohou!

Žádné stěhování, ať již velké či malé, není dvakrát příjemné. Vyžaduje si notnou dávku času, obalového materiálu i organizačních schopností. Mnohem lépe uděláte, když celý proces svěříte profesionálům.

Velká Británie má jasný plán na podporu zaměstnanců a firem, u nás si firmy musí poradit samy

Velká Británie na rozdíl od České republiky ví, jak účelně podpořit zaměstnance i firmy

Čína se letos stane největší světovou ekonomikou

Rok 2020 přinese podle všeho velké změny, a to i na poli globální ekonomiky a politiky. Zdá se, že nejlidnatější země světa má letos všechny předpoklady k tomu, aby se stala největší světovou ekonomikou. A to i kvůli vlivu koronaviru.

Vliv koronaviru na českou ekonomiku

Výpadky v dodávkách zboží pociťuje 40 % českých e-shopů.

Dávat si sídlo společnosti na domovskou adresu je zbytečné

Mnozí podnikatelé nevidí jinou možnost. Žádné skutečné sídlo nemají, pracují z domova nebo odkudkoliv, kde je internetové připojení, tak jakou adresu by si měli nechat zapsat? Domovskou rozhodně ne.

Fyzické kanceláře jsou už překonané, dnes vede kancelář v cloudu

Podnikatelé dnes velmi často nepotřebují žádnou fyzickou kancelář, a pokud už ji mají, setkávají se v ní s kolegy a zaměstnanci třeba jen na pár hodin denně.

Založení firmy online je zhruba 4× rychlejší

Začínající podnikatelé to v Česku nemají zrovna snadné. Je dobré, že už není stanovený minimální počáteční kapitál pro s.r.o., ale komplikací stále zůstává dlouhá doba zakládání firmy.

Vzácné dvoueurové mince s unikátní sběratelskou hodnotou máte možná ve své peněžence

Ne vždy platí, že hodnota vyražená na minci odpovídá její skutečné ceně. Hodnota některých dvoueurových mincí, které jsou v oběhu, může totiž ve skutečnosti odpovídat i několika tisícům eur.

5 rad pro efektivní sázení

Kurzové sázení je aktuálně velmi oblíbenou kratochvílí mnohých z nás, a tak není divu, že prakticky všichni máme jeden společný cíl.

Starší články Starší články