Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Klempíři jsou nepostradatelnou součástí zdravé a bezpečné stavby. Jak vybrat ty správné?

Pravděpodobně všichni chceme žít v domácnostech, které jsou bezpečné, pohodlné a nenáročné na údržbu.

Účetnictví firmy se neobejde bez časového rozlišení nákladů. Jak tuto činnost zvládnout snadno?

V České republice se v současné době pohybuje více než jeden milion podnikatelů. Nejspíše nikdo z vás nebude odporovat, když zmíníme, že hlavním hnacím motorem drtivé většiny z nich jsou fi

Propagace na Facebooku prochází neustálými změnami. Na jaké novinky si dát pozor?

Moderní doba s sebou přináší ohromně rychlou digitalizaci, která se dnes už týká úplně každého oboru lidské činnosti.

Vydělat peníze na internetu může každý a bez rizik

Vydělat peníze na internetu lze několika způsoby. Bez investic a s jistotou, že dostanete zaplaceno. Vydělat si můžete klidně 1 000 Kč denně.

Jak efektivně prodávat online

Nakupování online se pro moderní lidi stalo samozřejmostí. Zjednodušilo život a umožnilo vybrat si z velkého množství produktů a služeb přesně to, co je potřeba teď a tady. A pokud je poptávka, bude i nabídka.

Vzdělávání zaměstnanců jde snadno a rychle pomocí online platformy

Prakticky v každém pracovním odvětví jde doba neustále kupředu, což se projevuje na zvýšených nárocích, které je třeba klást na zaměstnance firem.

Základy obchodování s kryptoměnami s pomocí CFD na platformě HyroTrade

Víte, co znamená CFD? Pokud jste se s označením CFD doposud nesetkali, dovolte nám, abychom vás s tímto pojmem blíže seznámili a poukázali na to, jak jej lze využít při obchodování nejenom s akciemi, ale také kryptoměnami.

Jaké jsou nejlepší investice? Inspirujte se našimi tipy

Bojíte se inflace a chcete proto své úspory ochránit pomocí investic do výnosných aktiv? Poradíme vám, jaké jsou možnosti a jak investovat co možná nejlépe, aby se vám podařilo cíl naplnit.

Do kterých akciových titulů bankovních domů můžete investovat na burze?

Na akciových trzích můžeme najít tituly zahrnující prakticky všechna odvětví včetně toho finančního, na jehož pomyslném vrcholu stojí i banky.

Dokumentace požární ochrany musí být ve firmě v naprostém pořádku

To, že stát sleduje a nutí firmy mít v pořádku všechny náležitosti s požární ochranou svých zaměstnanců na pracovišti, je rozhodně v pořádku. Avšak přiznejme si, byrokracie kolem je obrovská.

Starší články Starší články