Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Chcete vyrábět předměty s vlastním potiskem? Spolehněte se na tamponový tisk

Reklamní předměty mají ohromnou moc. Přesně proto patří do marketingového balíčku každé šikovné firmy. Dokážou vám získat pozornost, potěšit zákazníky a rozšířit povědomí o vaší značce. Jaká technika tisku se vyplatí?

Chystáte firemní akci? Pak nezapomeňte na catering

Máte dobře fungující podnikání a šikovné zaměstnance? V takovém případě jim rozhodně musíte alespoň jednou ročně naplánovat pořádnou firemní akci.

Půjčka pro OSVČ je dostupná také pro úplné nováčky

Nečekané výdaje umí hodně potrápit. To se samozřejmě týká nejen domácností, ale také osob samostatně výdělečně činných. Jak najít nejlepší recept?

Nad Skálou: Moderní rezidence v Barrandově nabízí víc než jen impozantní výhled na Prahu

Najít vysněné bydlení není snadné. Zejména pak v případě, když jsou požadavky vysoké. Jako neřešitelný problém se může jevit například skloubení komfortního městského života s klidnou atmosférou obklopenou zelení.

Sháníte odborníka na výkup kovů a ekologickou likvidaci vozidel?

V současné době existuje spousta společností specializujících se na výkup kovů a taktéž ekologickou likvidaci vozidel.

Jak obtížné je získat podnikatelský úvěr? Podmínky, které musíte splnit

Půjčka pro podnikatele je pro mnoho malých a středních podnikatelů klíčovým krokem k rozvoji jejich byznysu. Tento proces může být náročný, neboť banky i nebankovní instituce kladou důraz na splnění řady kritérií.

Jaký koordinátor BOZP zajistí úvodní školení vašich zaměstnanců?

Vstupní školení BOZP je zákonný požadavek, na který určitě nesmíte zapomínat. V dnešní době ho naštěstí můžete vyřešit mnohem rychleji, výhodněji a online. Jak na to?

MiDo Harfa: Stylové moderní bydlení v srdci Prahy

Hledáte moderní bydlení v metropoli, které snoubí komfortní městský život s klidnou oázou zeleně? Pak vám padne do oka vznikající rezidence MiDo Harfa.

AmunRa casino a další: Co byste měli vědět o jejich automatech?

Hraní automatů o skutečné peníze, ať už v kamenném kasinu, nebo online, pro mnoho lidí znamená zábavu a požitek. Kromě toho poskytují okamžité vzrušení a adrenalin z možné výhry, která by vám mohla změnit život.

Kde uspořádat firemní akci plnou zážitků? Navštivte Františkovy Lázně!

Vedete tým pracovitých zaměstnanců a chcete jim ukázat, že vám na nich záleží? V takovém případě není nic lepšího než občasné teambuildingové akce plné zážitků. Kde si užijete spoustu zábavy?

Starší články Starší články