Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky BYZNYS:

Povinné ručení: co vše je k němu možné pojistit?

V dnešní době existuje celá řada pojišťoven, které nabízí povinné ručení, a tak je naprosto přirozené, že se navzájem předhánějí v tom, jaké dodatkové služby vám k tomuto pojištění ještě poskytnou.

Falešní farmáři a skupování zemědělské půdy

Spekulanti se zemědělskou půdou jsou stále mazanější. Pokud nějaké pozemky vlastníte, možná vás také osloví. Zajímá vás, jak takový odkup může probíhat, a zda na něm lze vydělat?

Jak poslat cenný balík, aby dorazil k adresátovi rychle a bezpečně?

Každý z nás alespoň čas od času pošle nějaký balíček, ať už se jedná o dodání předmětu prodeje na inzerát nebo dárek pro někoho z našich blízkých.

5 kroků k tomu, abyste získali kladné vyřízení hypotéky

Jak na schválení hypotéky? Toto musíte udělat.

Larvy potemníka moučného jako potravina nového typu: Je libo křupavé červíky?

Potemník moučný, tedy jeho larvy, byly spolu s dalšími 5 druhy hmyzu uznané Evropskou unií v roce 2018 jako potravina nového typu. Ochutnat je vzbuzuje rozpaky, ale i nadšení.

Chcete si rozšířit své manažerské znalosti nad rámec vysokoškolského vzdělání a dosáhnout tak pokroku ve své kariéře? Vystudujte MBA.

Master of Business Administration (MBA) je určen nejen pro manažery, členy managementu, podnikatele, představitele neziskových organizací či veřejné správy, ale také pro všechny ostatní, kteří si touží rozšířit své znalosti.

Hledáte poskytovatele kvalitního studia zaměřeného na manažerskou praxi? Master of Business Administration (MBA) může být tou správnou volbou.

Business Institut se řadí od roku 2009 mezi prověřené poskytovatele manažerského vzdělávání. Zakládá si na špičkové kvalitě týmu 180 lektorů, na preciznosti a kvalitě výuky, která je orientována na využití poznatků v praxi.

Jste ve finanční tísni, jak ji řešit, aby vás nepohltilo dluhové peklo?

Pohrdáme bezdomovci, ale nikdy nevíme, co se může stát nám. Do finančních těžkostí se může člověk dostat rychleji než mávnutím proutku. Někdy vlastní vinou a nerozvážností, jindy vinou někoho dalšího.

Nebankovní půjčky Praha

Jak na nebankovní půjčky Praha?

Jak zkrotit výdaje za energie aniž by utrpěl váš životní komfort?

Výdaje za energie tvoří ve většině domácností druhou nejvýznamnější položku výdajů rodinného rozpočtu. Poradíme, jak výdaje na ně alespoň o pár korun snížit.

Starší články Starší články