Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky Kultura:

Strašidlo na zámku – Letní představení pod širým nebem vás pobaví

Máte rádi letní divadelní představení odehrávající se pod širým nebem? Přes prázdniny se takových nabízí celá řada.

Nejlepší letní hudební festivaly v České republice

Léto láká nejen k vodě a na nejrůznější výlety a pobytové či poznávací dovolené. Spousta z nás si chce užít i kvalitní hudbu naživo. Podívali jsme se, jaké jsou nejlepší letní hudební festivaly, které můžete v letos vidět.

21 kapel a řada novinek. Blíží se 11. ročník Slavností Břeclav

Už 7. a 8. června se v zámeckém areálu uskuteční 11. ročník hudebního festivalu Slavnosti Břeclav. Ozdobí ho kapely Divokej Bill, Rybičky 48, Tři sestry, Mig 21, No Name, Trautenberk nebo Vypsaná fixa.

Bojíte se rádi? S těmito knižními novinkami vám naskočí husí kůže!

Horor v knižní produkci v poslední době zažívá doslova boom. Zájem je o něj mezi čtenáři i nakladateli. Pojďme se podívat na knihy, u kterých vám bude běhat mráz po zádech.

Nestvůrný svět nepochopeného umělce jménem Hyeronymus Bosch

Nizozemský malíř byl jedním z průkopníků nového směru a svým dílem šokoval ve své době, stejně jako dnes. Kým ve skutečnosti byl? A kdo namaloval díla, která se mu dnes připisují?

U2, Abba, Queen a další nejvýdělečnější kapely všech dob, které si jen koncertováním přišly na miliony dolarů

With or without you… Kdo by neznal jeden z nejznámějších hitů kapely U2. Už jen málokdo ale ví, že jim jejich turné 360° přineslo rekordních 736 milionů dolarů.

Na 11. ročníku Slavností Břeclav zahrají Divokej Bill, Rybičky 48 nebo Mig 21

Ani v roce 2024 nebudou v Břeclavi chybět přední české a slovenské kapely. Na 11. ročníku Slavností, který se uskuteční 7. a 8. června v zámeckém areálu, vystoupí Divokej Bill, Rybičky 48, Mig 21, Tři sestry, Horkýže Slíže, vypsan

New Electric Animals jsou zpět s novým albem!

Máte rádi rock? A co český rock? Jednou z českých rockových legend, kapela NEW ELECTRIC ANIMALS, se po neuvěřitelných 27 letech vrací na scénu! A to s velkou pompou. Se skvělým albem „To zní jako plán“!

Návrat ke kořenům aneb Rybičky 48 vyrazí na OLDSCHOOL TOUR!

Narozeniny skupina oslaví v pražské Lucerně.

Elán bez Vaša Patejdla aneb konec velké éry

Kapela Elán je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších slovenských hudebních skupin, která působí na hudební scéně již od sedmdesátých let. Nejen fanoušky proto hluboce zasáhla zpráva o skonu Vaša Patejdla.

Starší články Starší články