Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Jak zařídit dětský pokoj podle Montessori

Přinášíme vám pár užitečných rad inspirovaných metodou Montessori.

Nejen vévodkyně Kate recykluje šaty. Které celebrity jdou v jejích šlépějích?

Udržitelná móda se dostala i do královské rodiny, kde ji vyzdvihuje především vévodkyně Kate. Svou recyklací šatů však inspirovala k témuž kroku i jiné celebrity. Kdo konkrétně nekupuje nové, ale raději obléká dřívější?

Jak pečovat o lněné oblečení, aby vydrželo co nejdéle?

Lněné oblečení je ideální volbou pro léto. Tento materiál zajišťuje optimální prodyšnost a tepelný komfort. Aby lněné oblečení vydrželo co nejdéle, vyplatí se o něj dobře pečovat. Jak se starat o lněné oblečení, aby neztratilo

Nejlepší a nejoblíbenější reklamní předměty

Chcete udělat radost svým zákazníkům, obchodním partnerům či zaměstnancům milým dárkem? Pak vsaďte na dárkové předměty, které lze opatřit potiskem.

Betonové prvky do každé zahrady

Betonové prvky, které zahrady doplňují, mohou místo zútulnit a oživit. Patří sem také zámková dlažba, zatravňovací dlažba, obrubníky, palisády, nášlapy a nejrůznější květináče či jiné dekorace.

Přečtěte si recenzi na eObuv

V současné době je nakupování přes internet velice populární, protože šetříte spoustu času, navíc si můžete vybrat z poměrně široké palety zboží. Stačí se podívat do online prodejny eObuv, která je populární po všech stránká

Letní líčení: Jaké děláme nejčastější chyby a jak je napravit?

Během letních dnů dostává make-up zabrat. Kvůli potu se totiž dokonale nalíčená tvář velice rychle promění ve flekatou a rozmazanou masku. Čemu se v letním líčení raději vyvarovat a které vychytávky se vám budou určitě hodit?

Horké tipy, jak si udržet krásný dekolt

Vyhlazený dekolt s krásným opálením, bez vrásek, pomačkání a nepříjemných pupínků? To je snem každé ženy. Bohužel dekolt je jedním z míst, o které se staráme nejméně, a tak je na něm rychle vidět náš věk.

Chystáte se na letní dovolenou? Připravte se předem a nachystejte své tělo na intenzivní slunce

Víte, jak dosáhnete intenzivního a rovnoměrného opálení, nebo jak ošetřit své vlasy, aby pod slunečními paprsky a mořskou solí netrpěly?

Jak vybrat vhodnou vůni pro různé příležitosti

Toaletní vody, parfémy i kolínské používá snad každý z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o muže či ženy. Víte však, jaký je rozdíl mezi toaletní vodou a parfémem, a proč není vhodné nosit silné vůně do práce?

Starší články Starší články