Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Bílé ponožky do černých bot jako překvapivý trend letošního jara

Nejeden člověk se dopouští módních prohřešků. K těm nejznámějším asi patří nošení bílých ponožek v černých botách. Nyní to však vypadá, že mluvíme o velkém trendu letošního jara.

Co přinést na kolaudační párty?

Stěhování a nové bydlení je pro každého velká životní událost. Kolaudace nového domu nebo bytu je skvělou příležitostí pro setkání přátel a společnou oslavu nového začátku. Byli jste pozvání na kolaudační párty a nevíte co s

Kapsáče jsou zpět! Milovaný i nenáviděný kousek si zamilovala nejedna celebrita

Kapsáče - kousek, který byl milovaný i nenáviděný stejně jako ledvinky. A stejně jako u zmiňovaného doplňku, ani na kapsáče jsme nemuseli dlouho čekat.

Ekologie jde vpřed i v módě – seznamte se s materiály, které neškodí přírodě

Ekologie je téma, které se dostává do popředí, a to nejen v běžném životě. Své místo začíná zaujímat i v módě a lidé jsou každým dnem ekologickým materiálům více a více nakloněni.

Tipy na kvalitní spánek

Spánek je pro zdravé fungování našeho těla absolutně zásadní. Během spánku se obnovují naše fyzické i psychické síly a organismus se regeneruje.

Trendem je být v pohybu: Podívejte se na novinky v e50style pro jaro/léto

Hýbejte se. Nenechte se zastavit zavřenými posilovnami a sportovišti. Hoďte na sebe novinky z nových sportovních kolekcí pro jaro a léto a prostě vyběhněte, vyjeďte na kole, nebo si pouze vyjděte na čerstvý vzduch.

Bezpečné sportování aneb Proč rozlišovat sportovní obuv

Máte jedny, případně dvoje sportovní boty, které nosíte stále dokola? Ať už jdete běhat, zajezdit si na koloběžce nebo cvičit do fitness centra? Pak děláte velkou chybu.

Plastové bazény: Jaké mají výhody zapuštěné modely?

Pokud uvažujete o pořízení zahradního bazénu, v němž byste se mohli koupat během léta, případně i mimo hlavní koupací sezonu, je jedním z možných řešení výstavba plastového bazénu.

Látky jako oslava jara – vyberte si z novinek a „oblečte“ nejen sebe

Nových látek pro novou sezónu jara a léta 2021 se opět objevilo přehršle. Krásné látky jsou fascinující, tak si stačí najít kousek času a pustit se do šití.

Jak vybrat tu správnou obálku

Už se vám stalo, že jste přemýšleli, jaká obálka se nejlépe hodí pro psaní, které se zrovna nyní chystáte poslat? Ztrácíte se v tom, kolik druhů obálek existuje a co všechna jejich označení znamenají?

Starší články Starší články