Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Jak úspěšně pěstovat kaktus

Vždycky jste byli těmi, co obdivovali nádherné kaktusy v obchodech a říkali jste si, že byste si také chtěli nějaké vypěstovat?

Jak na správnou regeneraci vlasů

Máte poničené vlasy? Snadno se mastící nebo naopak přesušené a lámají se? Zkuste kromě prodejních regeneračních přípravků i babské rady na jejich regeneraci.

Poznejte nový trend severských zemí: Hygge styl bude slušet vám i vaší domácnosti

Nalaďte svůj domov na hygge styl a vychutnávejte si hřejivou atmosféru každého okamžiku.

Co všechno potřebujete vědět o stavbě venkovní terasy?

I když panuje venku zima a jsme rádi, že můžeme relaxovat v teple domova, po parném letním počasí se nám často zasteskne. Pokud se ho už nemůžete dočkat, zimní období si zpříjemněte plánováním stavby venkovní terasy.

4 tipy, jak se doma cítit příjemně a šťastně

Máte pocit, že vás ani doma neobklopuje pocit štěstí a spokojenosti? Nemusíte se stěhovat do nového, nebo nějak měnit své zažité zvyky. Stačí k nim jenom něco málo přidat.

Po náročném dni v práci se odreagujete při čtení magazínu Krása a štýl

Slovenský magazín o kráse, stylu, zdraví a relaxaci je trefou do černého pro všechny dámy, které se chtějí po náročných dnech uvolnit a načerpat novou energii. Najdete zde také recepty, recenze na kosmetické výrobky anebo tipy na výhodn

Kolik stojí rekonstrukce kuchyně?

Kolik času denně trávíte v kuchyni? Teď o Vánocích, když se vaří doma, asi poměrně hodně, že? Nechybí vám v ní něco? Nepotřebujete změnu? O kuchyni se často mluví jako o srdci domova, rozhodně se tedy vyplatí udělat si ji příjem

Párové náramky jako romantické gesto

V současné době jsou náramky pro páry velice oblíbené, přičemž vyjadřují lásku, sounáležitost, loajalitu a také důvěru.

Impregnace obuvi zajistí, že bude pořád jako nová

Pořídili jste si drahé kožené boty či bundu, a bojíte se, že je sníh, déšť a mráz poškodí? Naimpregnujte je a nestane se tak.

Jak levně po domácku zrenovovat nábytek

Už se vám nelíbí kuchyňská linka? Ta komoda v obývacím pokoji se už do interiéru nehodí? Nevyhazujte okoukaný, nebo poškozený nábytek, zrenovujte ho.

Starší články Starší články