Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Vybíráme kvalitní nábytek. Co je trendy?

Zařizujete si bydlení, nebo rekonstruujete stávající domov? Tvář mu dodává správné vybavení interiéru, tedy nábytek.

S pergolou si prodloužíte domov i pobyt venku

Zahradní pergola vytváří krásné a zastíněné zázemí u vašeho domu. Asi si představíte dřevěnou konstrukci, do popředí se ale dostávají i hliníkové varianty, protože mají stahovací střechu. A znáte bioklimatickou pergolu?

Tady zloději nepochodí: Triky, jak schovat šperky před nevítanou návštěvou

Obáváte se naplnění černého scénáře, kdy by se do vaší domácnosti dostali nevítaní hosté a ukradli vám nějaké cennosti, ať už jsou to šperky, zlato nebo cokoliv jiného? Je načase schovat šperky tam, kde budou chráněné.

Značka Timberland boty prostě umí – proč vsadila na nubuk a jaké to má výhody?

Timberland je značka americké obuvi, oblečení a doplňků založená v roce 1952. Je známá pro své kvalitní boty určené pro venkovní aktivity a práci v terénu, ale také nabízí širokou škálu oblečení a doplňků.

Průhlednost vládne módě. Co letos nosit, abyste zaujali?

Chcete svůj šatník zaplnit novými kousky, ale přemýšlíte nad tím, jestli s nimi zaujmete? Pokud vsadíte na průhlednost, tak jednoznačně! Právě tyl, krajka nebo síťovina jsou aktuální trendy, které stojí rozhodně za zvážení.

Tvoříme pokoj pro malou princeznu

Máte doma malou slečnu a chcete pro ni vytvořit útulný prostor, ve kterém se bude cítit jako princezna? Tak to se vám bude hodit pár tipů, jak na to.

Chloupky „tam dole“ jsou v Asii in

Chloupky a ochlupení vzbuzují u mnohých žen silné emoce. Jedny si je přepečlivě odstraňují a holí dohladka, jiné pak toužebně prosí o pár chloupků navíc a utrácí šílené peníze za plastiky.

Jak se vybavit na trek?

S oblibou vyrážíte na výlety? Rádi pobýváte v nezkrotné přírodě nezávisle na podmínkách, které v ní panují? A jste na ně dobře připraveni?

Stříbrné šperky jako módní doplněk

Stříbro je velmi dostupný a levný materiál a vyrábí se z něho mimo jiné i šperky. Stříbrné šperky jsou velmi oblíbeným módním doplňkem pro ženu i muže v každém věku.

Ladíme se na koupání aneb Jaká je nejvhodnější venkovní dlažba kolem bazénu?

Letos v létě už se ve vlastním bazénu vykoupete! Poradíme vám, jak se vybírá venkovní dlažba a na koho se obrátit, když si nevíte rady.

Starší články Starší články