Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Vyrobená za dva dny, cena 380 tisíc dolarů. Zajímavosti o Birkince, která dobyla svět

Není to tak dávno, co zemřela femme fatale a zároveň také módní ikona Jane Birkin. Britská herečka se však dostala do povědomí hlavně díky stvoření ikonické kabelky Birkin, která je zajímavá nejen příběhem jejího vzniku.

Ofina omlazuje obličej a může slušet každému

Chtěli byste trochu pozměnit svoji image bez nějakého většího zásahu? Zkuste si nechat ustřihnout ofinu, která vám dodá šmrnc a promění váš okoukaný účes během chvilky. Jaké jsou její benefity a pro koho je vhodná?

Jak využít včelí produkty pro kosmetické účely – med k hydrataci, mateří kašičku k výživě, propolis na hojení

Od starověku až dodnes jsou včelí produkty používány pro své blahodárné účinky. Jaké pozitivní účinky mají na naši pokožku?

Výjimečnost korejské kosmetiky tkví v nevšedních ingrediencích

Také jste si všimli, že korejské ženy mají naprosto bezchybnou pleť? Jejich tajemství krásy tkví v používání korejské kosmetiky, která se od běžných produktů liší zejména v obsahu speciálních složek.

Nedělají vás vaše vlasy starší? Vyvarujte se přísným střihům i příliš tmavým odstínům

Na tom, že vlasy jsou korunou krásy, se asi shodne každá žena. Co když vás ale váš účes či barva vlasů dělají zbytečně starší? Na ty nejčastější chyby a omyly se zaměříme v tomto článku.

Vráskám okolo očí lze účinně předcházet správnou hydratací i slunečními brýlemi

Tenká a citlivá pleť očního okolí je jedním z prvních míst na těle, kde se objevují vrásky, a to dokonce již po 25. roku. Pokud chcete stárnutí očního okolí zpomalit, je důležité dodržovat doporučení od odborníků na krásu.

Kombinovaná péče je cestou ke kráse a bezchybné pokožce

Co udělat, abyste se cítili spokojenější sami se sebou? Krásná pleť rozhodně přidá na sebevědomí. Jak docílit zdravé a zkrátka bezchybné pokožky? Podstata spočívá v kombinované péči.

Co se stane s pokožkou, pokud skoncujete s holením

Nebaví vás takřka každodenní holení? Přemýšleli jste o tom, co se stane, když se přestanete holit? Chcete podlehnout rebelii a užívat dny bez žiletek?

Bezbolestné odstranění celulitidy s pomocí přístroje LPG Cellu M6® Alliance: Revoluční cesta k hladké pokožce

V oblasti kosmetických technologií se neustále objevují inovace nabízející bezbolestné řešení pomerančové kůže, přičemž jedním z nich je i revoluční přístroj zvaný LPG Cellu M6® Alliance.

Lancôme La Vie est Belle nově v ekologickém flakonku

Na ekologické chování dnes dbají výrobci potravin, oblečení i kosmetiky. Výjimkou nejsou ani značky nejznámějších parfémů. A co se dá dělat ekologičtěji? Kromě samotného postupu výroby třeba flakon, ve kterém se parfém prodává.

Starší články Starší články