Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Hypnóza je všestranný léčitel

Ve filmech či na kouzelnických představeních je hypnóza obvykle prezentována jako druh magie, která dokáže zbavit určitého jedince jeho vlastní vůle a přinutí jej plnit příkazy hypnotizéra.

3 rady, jak nejlépe vybrat zařízení do obývacího pokoje

Obývací pokoj je srdcem celého bytu. Jde o místo pro setkávání s návštěvami i líné lenošení během nedělního odpoledne. Už jen z těchto důvodů by zde mělo být to správné vybavení pro poskytnutí maximálního komfortu na všechny

AKU – skutečně trekové boty na hory

V obchodech se dnes mnoho bot tváří jako trekové. Mají typický design, někdy jsou podezřele levné, ale mnohdy až drze atakují cenu profi outdoorové obuvi. V horách a ve složitějším terénu však obvykle neobstojí.

Kovový regálový systém: Výhod u něj najdete spousty

Chtěli byste mít doma co největší pořádek? Asi poměrně zbytečná otázka. Vždyť každá hospodyňka je ráda, když jsou všechny věci na svém místě. Pánové to v dílně určitě nemají jinak.

Asijská obří sršeň postupuje z Francie dál do Evropy. Zabíjí až 50 včel denně a je nebezpečná i pro člověka.

O invazi sršněmi asijskými jsme informovali již před rokem s tím, že máme přibližně čtyři roky na přípravu před jejich nálety. Podle toho, jak se však rozšiřují v okolních evropských zemích, může být tato doba mnohem kratší.

Nevíte, jaké tenisky pořídit? Máme pro vás 5 tipů

Tenisky už dávno nenosí jenom sportovci. Tento typ obuvi si vybojoval své místo na výsluní díky své pohodlnosti a praktičnosti.

Jak se na jaře postarat o dřevěný zahradní domek a zahradu kolem něj?

Příroda se pomalu probouzí k životu. Nastává tak ideální čas si vše naplánovat a pustit se do díla. Nejde přitom jen o trávník, stromy, keře a záhony. Odzimovat a zkontrolovat musíte i dřevěný zahradní domek, či dřevěný domek na

Kosmetické přešlapy, které zbytečně přidávají roky

Jakých chyb se vyvarovat, abychom nepůsobily dojmem „stará-mladá“?

Seznamte se s nejstarší blogerkou světa, více jak 100letou Dagny Carlsson neboli Bojan

O tom, že dokud žijete, není pozdě na to začít s čímkoliv, přesvědčuje Švédka Dagny Carlsson již 8 let. Měla za sebou přesně 99 let života, když si koupila svůj první počítač a zapsala se do počítačového kurzu pro seniory.

Jak smysluplně využít volného času v karanténě

Asi nikdo z nás ještě před pár týdny netušil, jak se náš život rapidně změní. Mnoho obyvatel nemůže chodit do práce, tudíž máme spoustu času na přemýšlení, poddávání se strachu a podobně.

Starší články Starší články