Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Odkládaný rozchod je mnohdy lepší radikálně vyřešit

Žít v toxickém vztahu se nevyplácí, to jej raději ukončete a zvolte rozchod.

Kdy může být pauza prospěšná pro váš vztah

Když se řekne pauza, většina lidí si pod ní představí naprostý konec. Ne vždy to tak ale musí být. Otázka ale je, ve kterých případech je pauza pro vztah prospěšná.

Doplněk stravy pro erekci Amarex

Pokles libida či porucha erekce mohou potrápit každého muže bez ohledu na věk. Pokud hledáte způsob, jak se vrátit do formy, ale nechcete ihned sahat po lécích na předpis lékaře, skvělou volbou jsou nejrůznější doplňky stravy na podpor

4 znamení, že se někomu líbíte. Odhalte sympatie

Odhalit vzájemné sympatie je někdy poněkud složité. Zejména, pokud druhý neumí odhalit signály. Nestavte se do role toho, kdo znamení nevnímá. Naučte se je rozpoznat a zjistěte, když se někomu budete líbit.

Mít doma nymfomanku je splněným snem, nebo velkým průšvihem?

Nymfomanie je vlastně synonymum pro hypersexualitu. A ač je snem mnoha mužů seznámit se s nymfomankou, může to být kolikrát problém pro obě strany.

Věty, které muži rádi slyší

Pokud si vás partner prochází těžkým obdobím a má stres, co kdybyste mu zvedla náladu? Zde je několik vět, které muži rádi slyší.

4 benefity, které přinášejí vzájemné intimnosti

Sex je nedílnou součástí každého vztahu. Pokud tato stránka skomírá, uvadá společně s ním i spokojenost obou jedinců. Tomuto nechtěnému efektu se nemůžeme divit, vždyť sex pozitivně dopadá na náš život.

5 léčivých kamenů pro lásku a vztah

Léčivé kameny mají plno užitečných vlastností a účinků. Dokážou harmonizovat náš život, zbavit nás stresu nebo strachu a umí dokonce i probouzet lásku, v nás samotných i v našich blízkých.

Jak poznat, kdy odejít od partnera

Když jsme zamilovaní, většinou přes růžové brýle často přehlížíme věci, které jsou důležité a do vztahu vůbec nepatří.

Jak poznat, že pořád myslí na svou ex

Pokud máte pocit, že partnerovi se stýská po jeho bývalé, musíte mít opravdu nepříjemný pocit. Jak to ale poznat?

Starší články Starší články