Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Když drahou léčbu neproplatí pojišťovna, zůstává nadějí sbírka

V dnešní době, kdy je vše drahé a některé léčebné postupy a medikamenty dostupné pouze v zahraničí, se pojišťovny mnohdy postaví k žádosti o proplacení léčebných výloh odmítavě. Poslední nadějí potom zůstávají sbírky.

Zřejmě není o čem mluvit, tak se zase začíná mluvit o covidu

Případů onemocnění Covid-19 přibývá a znovu se tak o covidu začíná mluvit.

Durian: Nejdelikátnější ovoce, které ale nesnesitelně páchne

Superzdravé ovoce s dokonalou chutí. Má to ovšem jeden malý háček. Tak trochu nesnesitelně páchne. A dokonce je kvůli tomu zakazován třeba v letadle. Chtěli byste vyzkoušet durian, který má velké zastání mezi gurmány?

Red light terapie: Účinná pomoc pro tělo i mysl

Terapie červeným světlem léčí mysl i tělo. Dokáže doslova divy s naší pokožkou. Poradí si s problematickou pletí. Na jakém principu funguje?

Nedostatek mědi způsobuje padání vlasů, ztrátu energie, poruchy koncentrace i větší lámavost kostí.

Jste bez energie? Padají vám vlasy? Příčinou může být nedostatek mědi. Jedná se o prvek, který naše tělo potřebuje.

Alergii na kosmetiku lze předejít: Důkladně testujte a pročítejte složení výrobků

Stalo se vám někdy, že jste si koupili pleťový krém, ale po jeho nanesení se vaše pokožka zbarvila do ruda, pálila, nebo na ní naskákaly pupínky? Možná to byla alergická reakce na některou ze složek v krému.

Za častou únavou může stát překyselený organismus – zbavte se ho správnou stravou i dostatečným spánkem

Každý z nás čas od času pocítí náhlou únavu. Obvykle stačí dostatek spánku a je po starostech. Jenže co když únava neodchází a vy se i po vydatném spánku cítíte úplně bez energie? Může to být způsobeno překyselením organismu.

Chytré mobilní aplikace, které vám pomohou hlídat zdraví – usnadní léčbu, pohlídají preventivní prohlídky nebo kontrolují hladinu cukru v krvi

Mobilní telefony vládnou světem. Čím dál více lidí si zvyká na pomoc různých aplikací, které jim pomáhají dodržovat denní harmonogram, najít správnou cestu nebo si hlídat dostatečný pohyb, pitný režim apod.

Bizarní alergie, o které rozhodně nestojíte – intolerance vody, slunce, a dokonce i doteku

Věděli jste ale, že existují raritní alergie, kterými trpí jen pár lidí na světě a stojí za nimi věci, které byste za alergeny neoznačili nikdy v životě?

Rozpohybovat metabolismus lze v každém věku

Metabolismus je často skloňovaným výrazem. S věkem se zpomaluje. Není třeba zoufat, neboť prozradíme, jak ho lze rozpohybovat pro lepší spalování.

Novější články Starší články Starší články