Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Elon Musk vesele vypouští své satelity Starlink navzdory protestům vědců

Nedávná 60ka vypuštěných satelitů amerického miliardáře Elona Muska završila jejich aktuální počet na 420 kusech. A to ještě není konec. Konečný plán počítá s minimálně 12 000 satelitů. Astronomové bijí na poplach.

Před zaplněným sálem Technického muzea v Brně se přednášelo o legendárním vesmírném dalekohledu

Navzdory nouzovému stavu v předvečer třicátého výročí vypuštění Hubbleova teleskopu „usedla“ do přednáškového sálu Technického muzea v Brně téměř stovka zájemců, kteří „netrpělivě čekali“ na přednášku Tomáše Přib

Objevte aplikace, díky kterým se v karanténě zabavíte

Vládní omezení nás usadila doma. Sportoviště, kulturní instituce i restaurace zavřely dveře. Člověk je ale od přírody tvor zvídavý, a tak všichni hledáme jiné způsoby zábavy nebo seberozvoje. A to hlavně online!

Jak blízko měla posádka Apolla 13 ke smrti

V těchto dnech si připomínáme 50. výročí sedmého pilotovaného letu programu Apollo. Jeho označení Apollo 13 jakoby předznamenalo budoucí osud posádky i celé mise.

Boji s koronavirem musí čelit také posádka vesmírné stanice ISS

Začátkem dubna proběhlo další střídání posádky na vesmírné stanici ISS. Nové osazenstvo pobývalo před odletem z kazachstánského Bajkonuru v přísné karanténě a nemohli se rozloučit dokonce ani s rodinami.

Dokonalá žehlička? Vsaďte na švýcarskou LAURASTAR !

Sháníte žehličku, která prádlo nejenom vyžehlí, ale také zbaví bakterií, virů, roztočů i plísní? Už nemusíte! Jednu bychom totiž pro vás měli! Dovolte, abychom vám představili parní žehličku LAURASTAR!

Americký monopol v mobilních telefonech končí

Jak si poradí čínský gigant Huawei bez amerického hardwaru a softwaru ve svých chytrých telefonech se dozvíme během několika dní.

Letadla Boeing 737 kvůli koronaviru možná úplně skončí

Už je to více, než rok, kdy došlo k opakované tragédii letounu Boeing 737. Od té doby letadla nesmí do vzduchu, dokud neprojdou opětovnou certifikací. Tento problém se ukazuje jako minoritní, pokud jej srovnáme s účinky Koronaviru na výrob

Jak vést eshop? Poradí specialisté

V době, kdy se stále větší množství zboží prodává přes internetové obchody, není radno tuto možnost podceňovat, pakliže podnikáte. Abyste však v oblasti online prodeje byli úspěšní, je třeba vědět, jak na to. Informace se dají z

V čem se liší zobrazovací technologie QLED a OLED

Přemýšlíte o pořízení inteligentního televizoru s rozlišením 4K a možností připojení k internetu nebo ovládání smartphonem a nejste schopni se rozhodnout, do které technologie investovat?

Novější články Starší články Starší články