Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Kosmetické přešlapy, které zbytečně přidávají roky

Jakých chyb se vyvarovat, abychom nepůsobily dojmem „stará-mladá“?

Seznamte se s nejstarší blogerkou světa, více jak 100letou Dagny Carlsson neboli Bojan

O tom, že dokud žijete, není pozdě na to začít s čímkoliv, přesvědčuje Švédka Dagny Carlsson již 8 let. Měla za sebou přesně 99 let života, když si koupila svůj první počítač a zapsala se do počítačového kurzu pro seniory.

Jak smysluplně využít volného času v karanténě

Asi nikdo z nás ještě před pár týdny netušil, jak se náš život rapidně změní. Mnoho obyvatel nemůže chodit do práce, tudíž máme spoustu času na přemýšlení, poddávání se strachu a podobně.

Karanténa a vztahy: Jak se vyhnout ponorce a neriskovat rozchod

Jste s partnerem doma, abyste neriskovali nákazu koronavirem. Být spolu nonstop 24 hodin denně ale zase může ohrozit váš vztah. Přinášíme tipy, jak se v karanténě vyhnout „ponorce“.

Nákupy v Německu lze řešit snadno a levně

Přestože naše obchody nabízejí širokou škálu zboží, zákazníci stále častěji nakupují v cizině. Ti, kdo bydlí v pohraničí, případně dojíždějí do sousední země za prací, si řadu věcí dovážejí sami.

Jarní únava vás nedostane. Jaké venkovní sporty dokážou po zimě nakopnout?

Jaro je tady a s ním i vkrádající se jarní únava. Utečte jí třeba v běžeckých teniskách nebo jeďte na kole s větrem o závod. Jaké jarní sporty vám po zimě dodají energii?

Patříte mezi začínající hráče golfu? Poradíme, jak vybrat golfové hole

S golfem teprve začínáte, a tak ještě nemáte vlastní vybavení? Chcete si pořídit golfové hole, ovšem nevyznáte se v současné nepřeberné nabídce?

Potřebujete se soustředit a neustále vás něco rozptyluje? Zkuste si pomoci hudbou

Píšete důležitou seminárku do školy nebo závěrečnou zprávu pracovního projektu a rádi byste odvedli opravdu dobrou práci? Proto je důležité dostatečně se soustředit a koncentrovat.

Jak se zbavit vodního kamene přírodní cestou

Odstranit vodní kámen může být jednodušší, než si myslíte..

Prodejní retro bazar

V sobotu a v neděli 14. a 15. 3. 2020 zveme sběratele a zájemce o koupi zboží z období 1900–1940 na IV. prodejní retro bazar ze sbírek muzea.

Novější články Starší články Starší články