Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Péče o pokožku v zimě – změna krému, méně horké vody a nezbytná ochrana proti slunci

Zimní období je dobou, kdy je třeba se starat o svou pleť více než kdy jindy. Přinášíme tipy, jak si udržet přes zimu zdravou a krásnou pleť.

Motýlek – milovaný i zatracovaný módní doplněk

Gentlemani z lepší společnosti se v dřívějších dobách dali poznat na první pohled. Ke skvěle padnoucímu obleku měli motýlka. Motýlek zažívá comeback a dnes je oblékán k mnoha příležitostem. Jedni na něho nedají dopustit, jiní by

Jak pomocí feng-shui přilákat bohatství? Nechejte plynout energii, zvolte ty správné barvy i dekorace

Hodilo by se vám zvýšit své příjmy? Možná vám s tím může pomoci tradiční čínské vědění feng-shui. Když budete v domácnosti dodržovat jeho pravidla ohledně aktivace bohatství, mělo by se vám v dohledné době začít dařit.

Cottagecore – venkovské idylce propadnou i zarytí milovníci měst

Jen málo mikrotrendů se ve světě módy udrží déle než jednu sezónu. Stylu cottagecore se to ale povedlo a nachází si stále více příznivců. Pokud i vy milujete přírodu, klid a vintage oblečení, je tento styl přesně pro vás.

Inspirativní rádce: Kde můžete doma i na zahradě využít dřevěné hranoly?

Přinášíme inspiraci a tipy na využití dřevěných hranolů v interiéru i exteriéru. Poradíme, co vše z nich můžete vyrobit a jak s nimi vhodně pracovat.

V jakých ohledech je biokosmetika lepší než ta klasická?

Drobné chyby ve vzhledu či nepříliš podmanivý přirozený odér. To jsou jen dva důvody k tomu, proč používat kosmetiku.

Šampon z mydlice nebo z kaštanů – vyzkoušejte přírodní šampony našich babiček

První šampon se na trh dostal v roce 1906 a i tak ještě pár let trvalo, než si našel cestu do běžných koupelen. Čím si tedy naši předci myli vlasy? Vyzkoušejte přírodní bylinkové recepty, které vašim vlasům prospějí.

Nejbizarnější estetické rituály světa – disky v ústech, žirafí krky i bolestivé tetování ve tváři

Každá kultura má své vlastní tradice a rituály. Nad některými z nich ale našinci zůstane rozum stát. Často totiž hazardují s lidským zdravím i životem.

Podpatky sluší i zimním botám. Umíte v nich ale chodit?

Vysoké podpatky protáhnou opticky postavu a teď v zimě, kdy jsme více oblečení, to ženským křivkám na podpatku svědčí.

Jak často bychom si měli umývat vlasy

Jak často si mýt vlasy? Toť otázka. V tomto směru řada z nás stále tápe. Podle čeho se řídit? A co je důležité v rámci mytí?

Novější články Starší články Starší články