Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky STYL:

Jak si ovlivnit náladu výběrem barvy oblečení

Barva oblečení může mít vliv na to, jak se cítíte. Některé barvy nás dokážou povzbudit, jiné zklidnit nebo zvýšit naši sebedůvěru. Jak si vybrat barvu oblečení podle toho, jak se chceme cítit a jak chceme působit?

Jakou dlažbu vybrat na zahradu u rodinného domu

V prostředí zahrady se většinou střídá travní plocha s dlážděnou. Dlažba může být například pod pergolou nebo na terase, na chodníku i příjezdové cestě.

Výhody ekologického jednorázového nádobí

Jednorázové nádobí si člověk často spojuje s rychlým občerstvením. Pravdou však je, že mít doma po ruce tento typ nádobí má nespočet výhod. Využijete ho jak při různých oslavách, letních grilovacích party, tak při cestování.

Antistresové pokojové rostliny vám doma mohou zlepšit náladu i spánek

Víte, že vaše pokojové rostliny mohou mít nejen funkci estetickou, ale také antistresovou? Pokud hledáte způsob, jak si zlepšit náladu, můžete do svého interiéru zkusit přidat některé antistresové pokojové rostliny.

Tyto zkrášlovací a relaxační procedury podstoupí jen málokdo. Zkusily byste je?

Rituály, které mají pomoci tělu relaxovat nebo ho nějakým způsobem vylepšit, lidé podstupují odnepaměti. Některé z nich jsou ovšem natolik bizarní, že je podstupují jen ti nejodvážnější.

Trend v líčení 2024: Zpátky jsou modré stíny a oční linky

V tomto roce se v oblasti líčení očí vrací modrá barva. Tento docela odvážný a současně osvěžující trend vám poskytne nekonečné možnosti, jak zvýraznit vaše oči. Podívejme se proto na některé způsoby, jak modré líčení nosit.

Nepostradatelný kousek do zimy: 5 způsobů, jak nosit rolák a být trendy

Kousek, který je nepostradatelný v každém šatníku. S přibývajícím věkem ho oceníte nejen pro pohodlí a teplo, jenž poskytuje. Přinášíme tipy, jak nosit rolák pokaždé trochu jinak.

3 trendy kabelek, které budou tuto sezónu k dostání všude

Chcete-li váš letošní outfit vyšperkovat do posledního malého detailu, bude to chtít do něj přidat i trendy dámskou kabelku. Jestliže si nevíte rady a netušíte, co zrovna frčí, nevadí. My vám to na následujících řádcích rádi proz

Umění stylingu – jak vytvořit nezapomenutelný outfit?

Chcete-li být trendy, bude to chtít do vašich letošních outfitů přidat několik módních oděvů i doplňků. Zapomínat bychom neměli ani na stylové boty. Pokud nejste zrovna módní guru, nevadí.

Užijte si svůj vysněný maturitní večer s šaty z půjčovny

Během maturitního večera si každá dívka přeje zazářit a působit neodolatelně v těch nejkrásnějších maturitních šatech. Ne vždy je však nutné investovat do drahých šatů, které nakonec skončí uklizené ve skříni. Skvělým řeš

Novější články Starší články Starší články