Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Založení blogu

Pokud ještě nemáte svůj blog a souhlasíte s Kodexem blogera, založte si účet u nás. Budete k tomu potřebovat jen existující účet u jedné z těchto sítí:

Facebook.com

Pokud máte účet u sítě Facebook, bude stačit, když kliknete na ikonu (ta je zobrazena nahoře, vpravo od hlavního menu). Systém vás už pak provede registrací a můžete začít s blogováním.

Toto přihlášení je trvalé, budete moct psát příspěvky až do doby, než se sami odhlásíte. Až se budete chtít přihlásit příště, bude opět stačit jedno kliknutí.

Líbímseti.cz

Pokud máte účet u sítě Líbímseti.cz, bude stačit, když kliknete na ikonu (i ta je zobrazena nahoře, vpravo od hlavního menu). Systém vás už pak provede registrací a můžete začít s blogováním.

Toto přihlášení je dočasné, při každém novém spuštění počítače se před psaním příspěvků budete muset znovu přihlásit svým jménem a heslem. Proto je o něco bezpečnější – hlavně na zařízeních, která kromě vás používá i někdo jiný.

Pokud na Líbímseti.cz ještě nemáte účet, zaregistrujte se! (Pokud si nepamatujete heslo, pomůžeme vám zde!)