Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kodex blogera

Pravidla tvoří hru a pořádek musí být. Proto i tady na blogu dodržujeme určité zvyky. Kdo se chce k naší blogerské komunitě přidat, musí je dodržovat také.

Bez nenávisti

Zloba a nenávist nejsou hezké vlastnosti. Není v našich silách vymýtit je v reálném životě, ale aspoň tady na blogu je nešíříme. Ať už je terčem konkrétní člověk, firma nebo skupina lidí, tady své negativní emoce držte na uzdě!

Bez násilí

Zobrazování násilí nebo výhrůžky násilím nejsou nic, o co bychom tu stáli.

Bez hrubostí

Téměř každý člověk občas cítí, že si musí ulevit nějakým ostřejším výrazem. Prosím, ale tady ne. Všechno se dá přece říci slušně. A psát blog ve chvíli, kdy s vámi cloumají emoce, věřte nám, opravdu není dobrý nápad.

Bez pornografie

V tomto směru se každý může realizovat už na tolika internetových serverech, že k nim nemá smysl přidávat další. Jistě, erotika k životu patří také, ale všechno má své hranice. Myslete na to.

Bez pomluv a bez lhaní

Psát o událostech, které jste nezažili na vlastní kůži, je vždy nejisté. Popisovat věci, které nám “jedna paní povídala”, je způsob, jak dostat do potíží nejen druhé, ale časem nejspíš i sebe. Uvědomte si, jak by bylo vám, kdyby o vás někdo psal výmysly nebo polopravdy!

Bez kradení

Na závěr něco, co snad ani není zapotřebí zdůrazňovat. Není dovoleno si bez vědomí (a souhlasu) autora „vypůjčit“ cizí text, ani obrázek! Věřte, ono se na to dříve nebo později stejně přijde a bude z toho jen ostuda. Pokud nemáte dost vlastních nápadů, raději se o bologování vůbec nepokoušejte.